Rap Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kadıköy Acil Ve Türkçe Rap Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Narkoz-Benim Kavgam

2 posters
YazarMesaj
CrimiNal_Nitrak
Site Kurucusu
Site Kurucusu
CrimiNal_Nitrak

Erkek
Başarı Puanı :
Narkoz-Benim Kavgam Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Narkoz-Benim Kavgam Right_bar_bleue

Narkoz-Benim Kavgam Empty
MesajKonu: Narkoz-Benim Kavgam   Narkoz-Benim Kavgam Icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 9:20 am

Kadıköy Acil bünyesinde çalışmalarını daha önceden dinlediğimiz Giyotin (Narkoz & Fersah) grubunun üyesi Narkoz bu sefer solo bir albüm çalışması ile karşınızda. "Benim Kavgam" isimli bu solo albümde Narkoz'a yine Kadıköy Acil tayfasında Selo, Mel,Despo,Firar, Char-Lee yanı sıra Cashlof ve Ezel eşlik ediyor. 8 parça ve bir interlude'dan oluşan albümün altyapılarında enstrümentaller dışında Roka, Rapozof, Puma, Şipşak imzaları var. Prodüksiyon işlemleri Puma tarafından yapılan bu albümü Kadıköy Acil Shop'dan 5 YTL karşılığında edinebilirsiniz.

"Narkoz - Benim Kavgam" Tracklist:

01. Sus feat. Despo
02. Olmaz Öyle feat. Charlie
03. Benim Kavgam feat. Selo & Mel
04. Usa feat. Firar
05. Interlude
06. Danset feat. Mel
07. Bir Melodi Bir Sayfa feat. Cashflow
08. Sıcaklığın feat. Ezel
09. Ayrı Gayrı feat. Firar
https://rapgame.yetkin-forum.com
Re-Flex
Newbie
Newbie

Erkek
Lakap : FlyFlow
Başarı Puanı :
Narkoz-Benim Kavgam Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Narkoz-Benim Kavgam Right_bar_bleue

Narkoz-Benim Kavgam Empty
MesajKonu: Geri: Narkoz-Benim Kavgam   Narkoz-Benim Kavgam Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 8:22 pm

saolasın kardeşim

Narkoz-Benim Kavgam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ayben-Rap benim
» Ayben-Benim o