Rap Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kadıköy Acil Ve Türkçe Rap Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

emre baransel ft.mihenk t. ulaş & rapozof-Her Daim

YazarMesaj
Gizem
Moderatör
Moderatör
Gizem

Kadın
Lakap : Psiko
Başarı Puanı :
emre baransel ft.mihenk t. ulaş & rapozof-Her Daim Left_bar_bleue0 / 1000 / 100emre baransel ft.mihenk t. ulaş & rapozof-Her Daim Right_bar_bleue

emre baransel ft.mihenk t. ulaş & rapozof-Her Daim Empty
MesajKonu: emre baransel ft.mihenk t. ulaş & rapozof-Her Daim   emre baransel ft.mihenk t. ulaş & rapozof-Her Daim Icon_minitimePaz Mayıs 25, 2008 2:14 pm

Emre Baransel

Penceremden baktım sordum kendimi son görenden kimsede tık yok haber yok yüzüm ve kalbim şok en büyük güven güvenme yalan best friend inanma talan hepten göz ve koku yanılmaz iç güdün has eş zamanlı dans olursa olur hayatla olmazsa ya battın ya çıktın rahatla ah olsun salla yazdım kağıda koydum şişeye dileğimi attım denize hadi yallah çok mu acı ah sadakat ölü mü yoksa sağ mı sağ sağ dileğim bulmak seni belki de ben sen sende ben bulmam lazımdır kendimi kalpten bağlandığım mahallemden soyutlanmam gerekli

Nakarat

Gör yüzüm bakma aynalara kör yüzün
Kalbi delip geçer eğer gücün yoksa her hüzün
Zaman deparda dostlarımsa harda
Yumruğunu yak gözlerin kamaşsın her daim ak

Önder

Eskilerde sattı dostlarım ve ben bugün körüm hatıralar hep yanımda ben bugünde özgürüm duvarda saklı ismi resmi yok ki bak bugün ölüm ben yerimde saymışım ah bu kördüğüm zamanda çok çabuk geçerdi insanoğlu bilmez elde yok avuçta yok dostluk öyle bitmez çöl ortasında kalmışımda bir serapta vermez nedensiz oldu elvedalar ömrü böyle gitmez kimseler dokunmaz ufkum hep açıkta kaldı anca zor günümde bir güneş doğunca öyle battı öyle kaldı böyle yandı böyle sandı bir melekti kollarımda yandı ben elektim en derinde kaldım

Serhat

Hatırlamayı bilmeli hatrı varsa hatıraların hasta bir hafızada sisli yollar bulmacalı geri mi koymalı raflara toza mı bulamalı yoksa şuğuru zorlayıp nefis bir portre mi çıkartmalı baş köşeye en değerli ilişkiler saygıyla filizlenen dalların gölgesinde sevgiler kuru ağaçla tarife kalkışan ağızlar kupkuru dudaklar çatlaklar geniş açıklar benim için hiçbir anlam taşımayan sesler hatıralarında o sesle birlikte esner gelip geçer günler uyurken üstümden uyandığımda anlatıcak anılar doğmuş birden

Nakarat

Gör yüzüm bakma aynalara kör yüzün
Kalbi delip geçer eğer gücün yoksa her hüzün
Zaman deparda dostlarımsa harda
Yumruğunu yak gözlerin kamaşsın her daim ak

Rapozof

Bebeğim iyi oyna o zaman masumsun ispatı yok suçun yine masumsun aslında sorunlara sen sebep değildin egoların çok sıktı ondandı ihanetin vekalet misali güven geri gelmez susmak ezikliktir neden dile gelmez ihanet iğrenç evet hainlerde kalpsiz yanlızsan ağlarsın yerli ya da yersiz sakla bu şarkıyı dostlarımla yaptık bu da bir hatıra hepimiz karaladık belki bahtımız karaydı hatıralar ağlatır dostlukları yalan eden yalanlardır

U.L.A.Ş

Hayaller güzeldi seninle zaman geçerdi unuttum artık yok adın dünümde başka güzeldi yalandı hepsi kandıran kibirli boş bir nedendi yaramdı zaten o çocuk uykusuz her bir gecemdi çabanda yersiz adamda gelsin gözümle temas etme oğlan bil sen eskidendin unuttum şimdi seni bir görsem bende çok gülerdin dev aynasında poz veren el yordamı cücemdin gücendim ağlarım uzak bir diyardayım tuzakta firardayım sussakta zarardayım yerimden ayrıyım yeni dostumla farklıyım dur Kadıköy başka Kadıköy başta

Her Daim Ak ...

emre baransel ft.mihenk t. ulaş & rapozof-Her Daim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emre Baransel-Her Daim Ak
» Rapozof feat Emre Baransel - Nefesini Zorla
» Emre Baransel ??
» Emre Baransel
» Emre Baransel - Ver 5'i (ft. Ceza & Sahtiyan)