Rap Game
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kadıköy Acil Ve Türkçe Rap Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sahtiyan-Röportaj

YazarMesaj
*fearless*
Site Kurucusu
Site Kurucusu
*fearless*

Kadın
Lakap : Admine xD
Başarı Puanı :
Sahtiyan-Röportaj Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Sahtiyan-Röportaj Right_bar_bleue

Sahtiyan-Röportaj Empty
MesajKonu: Sahtiyan-Röportaj   Sahtiyan-Röportaj Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 1:46 pm

Burak- Öncelikle Bizim Röportaj istegimizi kabul ettigin için tesekürler..
Sahtiyan: Rica ederim herkese selamlar .

Burak- Sahtiyan "7 Katlı Mixtape" Nasıl Bir ilGi talep GörDü biraz bahsedermisin ?
Sahtiyan: İkinci basım da bitmek uzere beklediğimden daha fazla bir ilgi var uzun zamandır solo sarkılarımıda duymamıslardı,konserlerde ve net uzerinden imzalı olarak satıyoruz ( sahtiyanmixtapesatis@hotmail.comBu e-posta adresi spam korumalıdır. Lütfen JavaScriptleri etkinleştirin. ) danda tehmin edebilirsiniz

Burak- Mixtape Kültürünü Bize Biraz acıklarmısın ?
Sahtiyan: Bu is aslında yurtdisinda su sekilde yuruyor: mix tape icin mc ler sarkıları yapar dj lerde mixleyip tape haline getirir.Bizde ise daha yeni oldugu icin tum isi biz yapıyoruz.Daha once albumlerde okunmus free olmayan hit yada begendimgimiz sarkıların ustune yapıyoruz.Mix tapede eski sarkın melodisinide yada nakaratınıda kullanabiliyorsun.Yasak yok yani,nasıl geliyorsa icinden o an oyle yap...

Burak- Liriklerin cok anlamlı ve sağlam sözlerden olusuyor , neler yapıyorsun?

Sahtiyan: Lirikleri yazarken hep önceden ve simdi kitap okudugumdan kendimi gelistirdim ve Güzel sözler cıkıyor ,şacma sapan cümleler Bulupta onlara anlamlı ve mantıklı yapmak istemiyorum ve yapmıyorum Yazdıkca daha iyi oluyor yazdıkca insan kendini ilerletiyor.yani yazacaGın Konuya sahip olmak ve o konuyu Hikayelendirmek Ben sözlerinmi söylerken şarkılarımda karsımdaki insan onu canlandırması benim için önemlidir. Bütün bunları yaptıgında ise mutlaka güzel bişeyler elde ediliyor.

Burak- "81" Projesi VarDı Bu Proje ne DurumDa?
Sahtiyan: 81, benim Bora ile yarı İngilizce yarı Türkçe yapacağımız projenin adı. Tamamen pozitif içerikli. Gençlikte ne yaparsın? Dısarı cıkarsın,bara gidersin, kızlarla tanışırsın, eve gider eğlenirsin tamamen bu konseptte yapılmış. Benim solo albümüm sokağın sert yönü ama benim Bora ile yaptığımızda sokağın güzel yönü.Ayrıca Buura da var. Aynı zamanda Buura’nın mixtape’i çıkacak kendisi benim back-vokalim, aynı zamanda o da bir MC… www.7katli.com adresinden bizimle ilgili bilgileri alabilirler

Burak- Gelecek Günler için Projelerin Varmı ?

Sahtiyan: Sırasıyla solo albüm, sonra 81, Buura ile olacak bir şeyler, onun dışında birkaç tane daha güzel büyük projemiz var daha büyük isimlerle yapacağımız; ama onları netleşince söyleyeceğim.

Burak- En son olarak eklemek istedigin Bi mesaJın VarMı?

Sahtiyan: Herkese sevgi saygı

Sahtiyan-Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sahtiyan-Sahtiyan - Gazdan Hazlar
» Sahtiyan ??
» sahtiyan-tek suc ft buura
» Sahtiyan Resimleri